Welcome to the website of Tom Gakes

Results

Personal records

250 m flying lap: 14.679 (in Sportpaleis Alkmaar)

1 km TT on tandem: 1.10.349 (with Tommy van den Eijnde, in Omnisport Apeldoorn)

3 km pursuit on tandem: 3.55.490 (with Loes Bloo, unofficial, in Omnisport Apeldoorn)

4 km pursuit on tandem: 5.05.350 (with Roel Scheij, in Omnisport Apeldoorn)

2015

6    DK baan duur

11  Driebanentoernooi Amsterdam

7   Driebanentoernooi overall

2   Alkmaar op dinsdag 03-02

4   Alkmaar op dinsdag 10-02

2   Alkmaar op dinsdag 17-02

1   Alkmaar op dinsdag 03-03

2   Baantoernooi aangepast wielrennen, 1 km tandem

3   Baantoernooi aangepast wielrennen, 4 km tandem

 

2014

7      Koppelkoers Alkmaar 8

8      Koppelkoers Alkmaar 9

7      DK Noord-Holland baan

8      Velodrome op zondag

8      Kampioenschap van Uithoorn

102   Ronde van Groningen

54     Ronde van de Vijver

27     Wielerronde van Rozenburg

14     Ronde van Warmenhuizen

23     Ronde van Hoogkarspel

41     Lus van Roden

46     Ronde van Obdam

40      Tour de Waard

28      Ronde van Borne

66     Finaleweekend criterium

19     Wielerronde van Ameide

18     GP Keirin

18     Driebanentoernooi Alkmaar

5      Koppelomnium Alkmaar 1

18     Driebanentoernooi Apeldoorn

10     Koppelomnium Alkmaar 2

9       Koppelomnium Alkmaar 3

13     Velodrome op zondag

8       Koppelomnium Alkmaar 4

15     Koppelomnium Alkmaar 5

15     GP Ted Rood

7       NK 1 km TT tandem (With Tommy van den Eijnde)


2013

4     Omloop Vlietlanden

51   Ronde van Groningen

119 Kerry Group Ras Mumham stage 1

151 Kerry Group Ras Mumhan stage 2

134 Kerry Group Ras Mumhan stage 3

30  Kerry Group Ras Mumhan stage 4

110 Kerry Group Ras Mumhan GC

22   Ronde van de Tuindorp vijver

36   Ronde van het Purmerplein

23   DK Noord-Holland Elite

54   Midden Brabant Poort omloop

1      Ronde van Westerland

22   Ronde van Warmenhuizen

37   GP Lichtenvoorde / 7 dorpenomloop

17   Tweedaagse Venhuizen stage 1 (TTT)

26   Tweedaagse Venhuizen stage 2

53   Tweedaagse Venhuizen stage 3

61   Tweedaagse Venhuizen GC

25   Ronde van de Bakkerstraat

41   Ronde van Ransdaal

39   Draai van de Kaai

39   Ronde van Appelscha

12   Ronde van Heemskerk

15   Ronde van Dordrecht

22   Kermisronde van Roosendaal

23   Finaleweekend Clubcompetitie stage 1 (TTT)

15   Finaleweekend Clubcompetitie stage 2

104 Finaleweekend Clubcompetitie stage 3 (TT)

97   Finaleweekend Clubcompetitie stage 4

26   Finaleweekend Clubcompetitie GC

5     Ronde van Ameide

18   NCK (TTT)

32   Kermisronde van Assendelft

11   Koppelkoers Alkmaar 1

12   Koppelkoers Alkmaar 2

18   NK Omnium 

16   Koppelkoers Alkmaar 3

21   Koppelkoers Alkmaar 4

6      Driebanentoernooi Alkmaar 

17    Koppelkoers Alkmaar 5

22    Koppelkoers Alkmaar 6

15    GP Ted Rood scratch

15    GP Ted Rood points race

7      GP Ted Rood madison


2012

3   Kampioenschap van Uithoorn

41  Wielerronde van 't Zand

61  Rabobank Dorpenomloop door Drenthe

33  Ronde van Purmerplein

14  DK Noord-Holland Elite

114 Ronde rond het Ronostrand

85  Parel van de Veluwe

25  Ronde van Uitgeest

32  Bergcritriterium Brunssum

25  Ronde van Wolder

30  Ronde van de Bakkerstraat

33  Omloop van Wervershoof

28  Bergomloop Ransdaal

24  Draai van de Kaai

36  Tour de Waard

23  Ronde van Borne

36  Ronde van Dordrecht

21  Ronde van Heemskerk

26  Kermisronde van Roosendaal

16  Finale clubcompetitie stage 1 (TTT)

63  Finale clubcompetite stage 2

158 Finale clubcompetitie stage 3 (TT)

41   Ronde van Ameide

4    Raisin Hope Cycling Event opening crit

1    Raisin Hope Cycling Event King of Mountain competition

43  Hoogstraten (Belgium)

20  Students national championships


2011

54  Ronde van Waddinxveen

35  De Wageningse Muur

27  Maasgroep Bergcriterium Brunssum

77  Bergcriterium Wolder

43  Ronde van de Bakkerstraat

33  Ronde van Ransdaal

53  Draai van de Kaai

46  Bosbergronde Appelscha

42  Tour de Waard

206 Velomediane Claude Criquielion (36th in class)

38  Ronde van Dordrecht

26  Kermisronde Roosendaal

4    Students National Championships


2010

3   Open marathon (speedskating)

38  Wielerronde van Woensdrecht

38  Raboprofronde Zevenbergen

38  Tour de Waard Heerhugowaard


2009

33  Parel van de Veluwe

73  Tweedaagse Venhuizen, stage 1

67  Tweedaagse Venhuizen, stage 2

57  Tweedaagse Venhuizen, stage 3

58  Tweedaagse Venhuizen, general classification

40  Tour de Waard

33  NCK (TTT)

24  Kerscross Opmeer (running)


2008

22  Students national championships

27  Kerstcross Opmeer (running)